KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16915106
nr 1691 5106
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 36/50, daterad -83. Bildmått: 43x37 cm, yttermått inklusive ram: 67x53 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
600 kr
måndag 31 mars 2025
kl 19:16:28
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim